gastromed lublin, zespół, czyste przedszkole

Gastromed Lublin

5/5 (78)

GASTROMED - GRUPA SCANMED

OVERSTITCH - REWOLUCYJNA METODA ODCHUDZANIA

GASTROSKOPIA

KOLONOSKOPIA

POLIPEKTOMIA

LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU - AKCJA TRZYMAM Z WAMI

PRZYCHODNIA LEKARZY RODZINNYCH

Post Author: Czyste Przedszkole

5 thoughts on “Gastromed Lublin

Kornela

(16 lutego 2019 - 22:06)

Pani Magister od rehabilitacji nietrzymania moczu jest niesamowita! Polecam z całego serca. Dziewczyny korzystajcie ;))))

Gość

(17 lutego 2019 - 13:32)

Dobrzy specjaliści, miła obsługa POLECAM

kamii

(17 lutego 2019 - 15:09)

Rehabilitację u Pani Krzyżanowskiej polecam każdej młodej mamie, która ma problem z nietrzymaniem moczu. Ja urodziłam 4 miesiące temu i dzięki terapii w Gastomedzie czuję się … pewniej 😉 i lepiej.

Dyrektorka

(18 lutego 2019 - 14:08)

Dzień dobry,
    prowadzę żłobek w okolicy Gastromedu. Ozonujemy pomieszczenia placówki. Bardzo się cieszę, że Centrum Medyczne przystąpiło do programu. Chętnie będę polecała usługi i specjalistów Gastromedu moim Rodzicom. Sama też pomyślę nad zmianą lekarza pierwszego kontaktu.

Mamka

(18 lutego 2019 - 17:55)

Obiecali że nie będę czekała w kolejce do lekarza rodzinnego i … nie czekałam ;). Polecam Gastromed jeśli chodzi o leczenie dzieci, czy w ogóle rodziny.