Poradnie dla dzieci – Grupa Okulistyka S.C.

5/5 (4)

Poradnie dla dzieci i młodzieży / Lublin i Bychawa

Nasza poradnia powstała z myślą, objęcia opieką psychologiczną oraz terapią dzieci, młodzież jak i ich opiekunów. Przyświeca nam idea, że jedynie kompleksowa pomoc obejmująca pacjenta jak i jego otoczenie może być skuteczna. W związku z tym chcemy zaoferować wsparcie i terapię, tym którzy jej potrzebują. W uzyskaniu prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowaniu w środowisku domowym, szkolnym oraz rówieśniczym. Rozpoczynając od rzetelnej diagnozy, poprzez profesjonalną terapię, pragniemy pokazać pacjentom, że są w stanie zmierzyć się z trudnościami jakie napotkali na swojej drodze.

W procesie diagnozy i terapii zależy nam na współpracy z rodzicami i opiekunami oraz zaangażowaniu ich w pracę dziecka na zajęciach. Włączenie rodziców/opiekunów w proces terapeutyczny ma za zadanie ułatwić pokonywanie trudności i problemów.

Proces terapeutyczny pragniemy uczynić dla pacjenta efektywnym oraz atrakcyjnym, stąd też doskonalimy swój warsztat zawodowy, a podczas zajęć wykorzystujemy nowoczesne pomoce dydaktyczne przeznaczone do terapii dzieci i młodzieży.

Bez skierowania! Realizujemy również usługi online.

Zapraszamy na stronę poradni psychologicznych > kliknij tutaj. Skorzystaj z rejestracji online do poradni > kliknij tutaj.

 

Post Author: Czyste Przedszkole