Grupa Okulistyka S.C.

5/5 (3)

8 Poradni i 3 Oddziały Leczenia Jednego Dnia

OKULISTYKA S.C. jest siecią 3 szpitali i 8 przychodni specjalistycznych działających ponad 28 lat w regionie. Od początku naszą wizytówką była innowacyjność, jakość i profesjonalizm. Specjalizacje: okulistyka, chirurgia naczyniowa, laseroterapia malformacji naczyniowych, chirurgia ogólna, ortopedia, ginekologia, urologia oraz laryngologia. Oferujemy kompleksową diagnostykę i nowoczesną terapię najgroźniejszych dla oczu chorób takich jak jaskra, choroby plamki żółtej, choroby siatkówki, w tym AMD – zwyrodnienie plamki związane z wiekiem i retinopatia cukrzycowa. Wykonujemy również zabiegi mikrochirurgiczne – operacje zaćmy, iniekcje doszklistkowe preparatów anty-VEGF, zabiegi okuloplastyczne.

Poza działalnością okulistyczną na blokach operacyjnych przeprowadzane są zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, ortopedii oraz zabiegi laserowe w zakresie malformacji naczyniowych u dzieci.

Otworzyliśmy także 3 poradnie POZ, gdzie skupiamy uwagę na leczeniu całych rodzin z naciskiem na rozwiązywanie problemów w poradniach psychologicznych. Pomagamy Pacjentom dorosłym, jak również dzieciom.

Udało się nam stworzyć zespół najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny.

Zarejestruj się online > kliknij tutaj. Zapraszamy na stronę OKULISTYKA S.C. > kliknij tutaj.

Post Author: Czyste Przedszkole