Poradnia dla dorosłych – Grupa Okulistyka S.C.

5/5 (3)

Poradnia dla dorosłych / Lublin

Każdy z nas doświadczył bądź doświadcza trudnych momentów w życiu, z którymi czasem radzi sobie lepiej, czasami gorzej. Konsultacja psychologiczna może przybierać różne formy np. jeśli czujesz, że masz kłopot z konkretnym problemem, zachęcamy do konsultacji z psychologiem w formie porady, która skoncentrowana jest na poszukiwaniu innych niż dotychczas metod przezwyciężania trudności. Ponadto szczegółowo zostają omówione sposoby jakimi dotychczas próbowałeś/aś poradzić sobie z danym kłopotem. Być może wystarczy tylko mała modyfikacja twoich pomysłów aby uzyskać wymarzony rezultat.

Nasza poradnia powstała w myślą i w trosce o zdrowie psychiczne osób dorosłych. Stworzyliśmy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów, którzy oferują pomoc zarówno w ramach pracy gabinetowej jak i pracy online. Główną formą pracy oferowaną w ramach placówki jest psychoterapia indywidualna i pomoc psychologiczna.

Psychoterapia jest formą leczenia, która ma na celu poprawę jakości życia i usunięcie zgłaszanych objawów. To psychologiczna metoda leczenia zaburzeń psychicznych, trudności emocjonalnych oraz zachowań problematycznych. Dzięki wielu specjalistom z dziedziny psychoterapii możemy Państwu zaoferować leczenie w nurcie psychodynamicznym jak i poznawczo-behawiorlanym. Właściwą formę leczenia dobiorą Państwo w trakcie konsultacji z Naszym specjalistą.

Naszą ofertę psychoterapeutyczną kierujemy do osób dorosłych zmagających się z m.in.:

 • zaburzeniami lękowymi, w tym między innymi: fobią, napadami paniki, zespołem lęku uogólnionego, lękiem społecznym, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym
 • depresją
 • zaburzeniami w relacjach międzyludzkich
 • zakupoholizmem
 • zdradą w związku
 • żalem po stracie
 • problemami ze snem
 • zaburzeniami odżywiania
 • zaburzeniami osobowości
 • zespołem stresu pourazowego
 • chorobą afektywną dwubiegunową
 • lękiem o zdrowie (hipochondrią)
 • chorobą psychosomatyczną
 • przewlekłą chorobą somatyczną
 • innymi problemami natury psychologicznej w tym związanymi z powikłaniami po okresie izolacji społecznej związanej z pandemią COVID-19

Bez skierowania! Realizujemy również usługi online.

Zapraszamy na stronę poradni psychologicznych > kliknij tutaj. Skorzystaj z rejestracji online do poradni > kliknij tutaj.

 

Post Author: Czyste Przedszkole