Rodzicu zrób zdrowy prezent Dziecku i zgłoś jego Przedszkole do Programu

Zgłoś Przedszkole/ Żłobek swojego Dziecka wypełniając formularz umieszczony obok 🙂

  1. Ozon usuwa zarazki, bakterie i wirusy z pomieszczeń Przedszkola/ Żłobka;
  2. Ozon jest bezpieczny, jeśli używa się go zgodnie z procedurami;
  3. Ozonowanie w 99 % pomaga pozbyć się dymu tytoniowego, zapachu stęchlizny, zapachów zwierzęcych, bakterii, roztoczy, grzybów oraz świetnie radzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów po zalaniach i pożarach. Jest to metoda czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń, całych budynków, a także samochodów, łodzi i innych miejsc o zamkniętej zabudowie. Ponieważ ozon jest gazem, nieinwazyjnie dociera do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc np. przewodów wentylacyjnych; wnika również w pory tkanin, drobne szczeliny i wszędzie tam, gdzie gromadzą się zarazki;
  4. Lekarze potwierdzają pozytywne działania ozonu na ozonowane pomieszczenia;
  5. Ozonowanie jest przeprowadzane wieczorami lub w weekendy. Ozonatory pracują kilkadziesiąt minut (w zależności od wielkości pomieszczeń) później pomieszczenia są wietrzone. Na drugi dzień Twoje Dziecko będzie przebywało w czystym otoczeniu;
  6. Jeśli zgłosisz Przedszkole/ Żłobek, do którego uczęszcza Twoje Dziecko zadzwonimy do tej Placówki i zaproponujemy udział w Programie Czyste Przedszkole.

Zapraszamy na www chwalonego przedszkola na Czubach w Lublinie 😉 https://czysteprzedszkole.pl/przedszkole-czuby-lublin-gadu-gadu/

Post Author: Czyste Przedszkole